WITAMY NA STRONIE AGENCJI ARTYSTYCZNEJ “ADM Stars”

Jeżeli planujesz zorganizować udaną imprezę i poszukujesz żywej oprawy artystycznej, która uświetni czas Twoim gościom to dobrze trafiłeś! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

   Agencja “ADM Stars” to dynamicznie rozwijająca się agencja bookingowa, która świadczy swoje usługi na terenie kraju oraz za granicą. Reprezentujemy profesjonalnych artystów polskiej i zagranicznej narodowości występujących na całym świecie (hotele, statki pasażerskie, kasyna, kluby, festiwale itd.) i reprezentujących najwyższy poziom artystyczny oraz różne style, co przekłada się na wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

Specjalizujemy się również w dostarczaniu widowisk artystycznych oraz oprawy muzycznej na takie eventy jak: bankiety firmowe, bal sylwestrowy, przyjęcia weselne, koncerty, festyny, konferencje, ekskluzywne prywatne przyjęcia oraz wiele innych.

KIM JESTEŚMY

   Założycielem agencji jest  Dariusz Mural  działający w branży rozrywkowej od ponad dziesięciu lat.

Jako pianista pracujący w różnych zakątkach świata, zdobył ogromne doświadczenie zarówno sceniczne (koncertując solo oraz z zespołami) jak i te od “zaplecza” współpracując z różnymi agencjami oraz artystami wielu narodowości.

Dokładając wszelkich starań, Agencja Artystyczna “ADM Stars” zawsze dąży do tego, by profesjonalizm i wiarygodność firmy miały odbicie w realizowaniu udanych imprez poprzez zapewnianie wyjątkowych atrakcji artystycznych.

 

 

   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
“Nie ma nic ważniejszego od zadowolenia klienta i jego gości dzięki zapewnieniu odpowiedniej  atrakcji artystycznej idealnie dobranej do danego wydarzenia. Dlatego robimy to z pasją i zaangażowaniem”.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG

- Korzystając z usług naszej agencji zapewnisz swoim gościom niezapomniane chwile poprzez zapewnienie najwyższej jakości oprawy artystycznej oraz oszczędzisz swój czas.

- Klientom korzystającym z naszych usług zawsze staramy się doradzać najlepsze rozwiązania, tworząc przy tym optymalną ofertę.

- Współpracując z naszą agencją możecie mieć Państwo pewność pełnej satysfakcji z doboru odpowiedniej atrakcji muzycznej i artystycznej na najwyższym poziomie odpowiadającej danemu wydarzeniu.

- Zadbamy żeby Twoja impreza dzięki naszym artystom była niezapomniana i pomożemy stworzyć odpowiednią atmosferę zabawy dla każdego grona.

- Z przyjemnością podejmiemy się obsługi każdego zlecenia poprzez indywidualne podejście do klienta, wykorzystując swoją kreatywność i profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem w kraju i za granicą.

NASI ARTYŚCI

   W naszej bazie artystów posiadamy znakomicie przygotowanych muzyków począwszy od solo pianistów poprzez duety wokalno-instrumentalne, tria jazzowe i klasyczne, wokalistów, zespoły pop-rockowe, Dj-ów jak również fenomenalne atrakcje artystyczne w postaci iluzjonistów, akrobatów i wielu innych.

“ADM Stars” w trosce o najwyższą jakość oferowanych usług systematycznie wzbogaca swoją ofertę.

Proszę zwrócić uwagę, że na stronie pod linkiem ARTISTS prezentujemy tylko część wykonawców w kilku kategoriach. Jeśli macie Państwo pytania zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod linkiem Contact lub na dole obecnie wyświetlanej strony.

Na pewno dobierzemy dla Państwa odpowiednią ofertę!

INFORMACJA DLA ARTYSTY

   Jeśli jesteś utalentowanym i profesjonalnym artystą scenicznym szukającym reprezentacji prosimy o przesłanie kompletu informacji wypełniając formularz znajdujący się na podstronie REPRESENTATION.

Z przyjemnością przejrzymy wszystkie nadesłane materiały promocyjne i skontaktujemy się w przeciągu jednego tygodnia z każdym aplikantem, którego demo zostanie pozytywnie rozpatrzone.

KONTAKT Z NAMI

   Zapraszamy do kontaktu z nami o każdej porze korzystając z formularza znajdującego się na podstronie CONTACT lub pisząc bezpośrednio na podany tam adres e-mail.

Zawsze staramy się odpowiadać na maile tak szybko jak to możliwe.